Hipnoterapia na stres, problemy w związku i bezsenność

Jeśli czujesz napięcie, chaos lub masz trudności z poukładaniem emocji – jesteś we właściwym miejscu. Współpraca ze mną to bezpieczna przestrzeń, w której krok po kroku odzyskujesz spokój i kontakt ze sobą.

Jak wygląda współpraca ze mną?

Krok 1: Bezpłatna konsultacja wstępna (15-20 min telefonicznie)

Uważam, że dobra współpraca opiera się na zaufaniu. Podczas tej krótkiej rozmowy poznajesz mnie i opowiadasz z czym przychodzisz. Sprawdzamy czy i jak mogę Ci pomóc – bez presji, w bezpiecznej atmosferze

Krok 2: Pierwsza sesja indywidualna (90 min)

To spotkanie, podczas którego możesz realnie poczuć, jak wygląda praca terapeutyczna ze mną. Często już na tym etapie pojawia się pierwsza ulga, głębsze zrozumienie siebie, zmiana perspektywy lub uwolnienie emocji, które do tej pory Cię blokowały. 

Krok 3: Decyzja dotycząca współpracy

Po pierwszej sesji możesz podjąć spokojną decyzję, czy chcesz wejść w głębszy proces ze mną. 

Krok 4: Program 3-miesięczny (ok. 12 sesji)

Jeśli jesteś na TAK – zapraszam Cię do intensywnego programu transformacyjnego. Jest to skuteczny i łatwy do wdrożenia, a jednocześnie głęboki proces, w którym KROK PO KROKU: 

✓  zrozumiesz swoje emocje,
✓  zmienisz ograniczające Cię schematy,
✓  zbudujesz wewnętrzne poczucie bezpieczeństwa i sprawczości.

Spotykamy się raz w tygodniu (dni i godziny ustalamy wspólnie). Między sesjami dostajesz wsparcie w postaci zadań naprowadzających, praktyk i narzędzi, które wzmacniają efekty. 

W trakcie całego procesu masz moje wsparcie i możesz się ze mną skontaktować kiedy tylko tego potrzebujesz. 

Jak wygląda 3-miesięczny proces współpracy?

✓ W pierwszym miesiącu przyglądamy się Twojej historii – szukamy wydarzeń i emocji z przeszłości, które wciąż żyją w Twoim ciele i wpływają na Twój dzisiejszy stan.
✓  Pracujemy z napięciem w ciele, lękiem, nadmiarem myśli i emocji. 
✓ Uwalniamy to, co już Ci nie służy – poprzez hipnoterapię, Brainspotting, techniki somatyczne – więcej o narzędziach możesz poczytać tutaj
✓  Po tym etapie poczujesz większy spokój w ciele, zrozumiesz, skąd biorą się Twoje reakcje i zaczniesz odzyskiwać kontrolę nad swoim samopoczuciem. 

✓ Zaczynasz lepiej rozumieć dlaczego czujesz się tak, jak się czujesz.
✓  Przychodzi czas na zrozumienie: Jakie przekonania rządzą Twoim życiem? Jakie schematy w relacjach się powtarzają? Jakie mechanizmy obronne nieświadomie powielasz?
✓ Uczysz się, jak przestać myśleć „po staremu” i zacząć myśleć w sposób wspierający.
✓  Uczysz się rozpoznawać swoje potrzeby i zaczynasz mówić o nich głośno – może pierwszy raz w życiu. 
✓  Zaczynasz tworzyć nową narrację o sobie – z większą czułością i akceptacją siebie. 
✓  To etap głębokiej pracy wewnętrznej. Czasem jest trudno, ale jednocześnie czujesz ulgę, że w końcu coś zaczyna się układać. 

✓ To moment w którym zaczynasz dostrzegać swoją siłę i sprawczość. 
✓  Widzisz wyraźniej, kim jesteś – a kim już nie chcesz być.
✓ Zamiast tylko reagować – zaczynasz tworzyć. Wyznaczasz granice, które Cię chronią, cele, które niosą, i rytuały, które wspierają. 
✓  Zamiast dopasowywać się do otoczenia, zaczynasz wybierać siebie. Odważniej mówisz „nie” temu, co Cię osłabia. 
✓  W tym etapie: tworzysz siebie na nowo, określasz co chcesz budować w swoim życiu, zaczynasz działać w zgodzie ze sobą – wiesz, po co coś robisz i co jest dla Ciebie ważne.
✓  Na zakończenie: wspólnie podsumowujemy Twoją drogę. Dostrzegasz, jak zmieniły się Twoje reakcje, myśli, wybory. 
✓  Z tego miejsca świadomie ruszasz dalej – bliżej siebie. 

bezsenność

✨ Co zyskujesz?

✓  ulga w ciele – jakbyś w końcu mogła odetchnąć,
✓  emocjonalną stabilność i więcej spokoju zamiast huśtawki nastrojów,
głębszy sen i poranki z większą lekkością,
✓ więcej energii, nie tylko do obowiązków,
✓  jasność, czego naprawdę chcesz i potrzebujesz,
✓  mniej myślenia, co „wypada”, a więcej czucia, co jest dobre dla Ciebie,
✓  łagodność dla siebie zamiast nieustannej krytyki,
✓  pewność, że możesz żyć po swojemu.

 


Dlaczego warto podjąć ze mną współpracę?

✓  Pokażę Ci drogę na skróty, abyś szybko mogła poczuć poprawę swojego stanu psychicznego.
✓  Nauczę Cię efektywnych narzędzi, które oszczędzą czas potrzebny do osiągnięcia efektu w porównaniu do tradycyjnej psychoterapii.
✓  Będę dostępna, aby Ci pomóc, jeśli będziesz miała pytania, wątpliwości lub potrzebę rozmowy poza sesjami.
✓  Unikniesz błędów, ponieważ pokażę Ci ślepe uliczki i pułapki, które najczęściej prowadzą do porażki w terapii.
✓  Wykorzystam skuteczne metody, które pozwolą Ci osiągnąć szybkie i trwałe efekty. Jakie to metody? Poczytaj tutaj.

Mój proces pomógł wielu osobom — oto ich opinie

Spotkania z Martą to taka niezwykła podróż w głąb siebie…
Kiedy odwiedzisz już wszystkie zakamarki – pootwierasz drzwi i okna, wypuścisz co było zamknięte to poczujesz się naprawdę wolną!
Wspaniałe uczucie – CZUĆ.
Jestem wdzięczna, że zaufałam i zapukałam do Marty. Ta wyjątkowa i bardzo ciepła dziewczyna pomogła mi swoją energią, narzędziami pootwierać stare drzwi.
Jeśli czujesz gotowość, nie czekaj, nie musisz rozumieć, poczuj, a odnajdziesz swój klucz …

Ewa Radzka Szymańska

Jestem niezmiernie wdzięczna Marcie, za to że pojawiła się na mojej drodze.
Zaczęło się od hamaków, które serdecznie wszystkim polecam dla duszy i ciała, a hamaki zapoczątkowały moją przemianę. Dowiedziałam się, ze Marta również prowadzi terapie dla kobiet, wiec zdecydowałam się z tego skorzystać. Podczas całej terapii przeszłam ogromną przemianę, która przeszła wszelkie moje oczekiwania. Marta naprowadziła mnie na właściwe tory, poprzez swoją wiedzę i doświadczenie. Ze zwykłej dziewczyny, przytłoczonej natłokiem codziennych spraw i problemów, zamieniłam się w „kwitnący kwiat” 🙂
Zmiana odbyła się na różnych płaszczyznach: emocjonalnej, psychicznej, zawodowej oraz w wyglądzie.
Dzięki Marcie zaczynam nowe, lepsze życie.
Polecam z całego serca wszystkie usługi od Marty ❤️

Anna Komuda

Miła, sympatyczna osoba emanująca dobrocią 🙂
Sesje prowadzi bardzo subtelnie i delikatnie. Jest ciepłą i bardzo otwartą osobą.
Polecam ❤️

Wiktoria Abrycka

Sesja z Martą to niesamowite przeżycie, podróż w siebie, która zawsze kończy się poczuciem spokoju ❤

Serdecznie polecam, jeżeli ktoś chce sobie pomóc, bez względu na problem.

Marta ma wielkie wyczucie, delikatność, co daje dodatkowe poczucie komfortu i ulgi.

Katarzyna Mateja

Marta jest cudowna terapeutka. Czułam się bardzo bezpiecznie, czułam się widziana i słyszana.

Głos Marty jest niesamowicie spokojny i wyciszający. A same sesje są niesamowicie wglądowe, wizualne.

Czułam się wspierana i prowadzona. Dziękuję ❤️🌹

Izabela Chrobak-Tysver

Rezultaty po pracy z Martą widzę i odczuwam na codzień 🤩 

Marta jest fantastyczna jako Kobieta i doskonała jako Terapeutka  💪  efekty odczuwalne są po każdym spotkaniu ❤️❤️❤️

Anna D'Auria

Marta to wspaniała osoba, profesjonalna terapeutka.
Jej cudowny głos, który wprowadza w proces, daje poczucie bezpieczeństwa i poczucie, że jest się we właściwym miejscu.
Jest niezwykle wrażliwa i wyrozumiała. Każda sesja z nią przynosiła trwałe rezultaty, za co jestem jej wdzięczna.
Z serca polecam Martę jako osobę, która swą postawą, wiedzą i niezwykłym wyczuciem pozwoli uwolnić się od tego, co nie służy ❤️

Wioletta Staszewska

Polecam sesje z Martą, pozwolą na wyrzucenie z siebie tego co nas boli.

Spróbowałam i zmierzyłam się ze swoimi wspomnieniami, tęsknotą, które gromadziły się w moim ciele powodując ból.

To najlepszy prezent jaki mogłam sobie podarować.

Gosia Kwacz

Moje życie będzie się teraz dzieliło na te przed terapią, którą przeszłam z Martą i po niej.

Ogromna zmiana dokonana we mnie szybko i skutecznie wydaje się wręcz niemożliwa.

Techniki które pokazała mi Marta, będą towarzyszyć mi już na zawsze.

Dziękuję w imieniu swoim, moich bliskich i prawdopodobnie wszechświata 😘

Sabina Grzanowicz

Znajdź mnie na: