Hipnoza i hipnoterapia – dlaczego jest tak skuteczna?

Zapraszam Cię do wspólnego odkrywania skuteczności hipnozy i hipnoterapii. Skoro tutaj jesteś, zapewne zastanawiasz się jak pozytywnie hipnoza i hipnoterapia mogą wpłynąć na Twoje życie.  Ciekawa jestem czy tak samo jak ponad 96% moich klientów już po pierwszej sesji ze mną poczujesz, że efekt jest natychmiastowy. 

Hipnoza i hipnoterapia zyskują coraz większą popularność na całym świecie. Dlaczego? Ponieważ  umożliwią szybkie dotarcie do głębokiej przyczyny problemu, zmianę przekonań i uwolnienie niewspierających emocji. A dzięki temu – uwolnienie się od niekorzystnych nawyków.

Czym jest hipnoza i hipnoterapia?

Hipnoza to stan relaksu i skupienia, który pozwala na głębsze skupienie się na sobie. W terapii hipnoterapeutycznej wykorzystuje się ten stan do pracy nad emocjami, nawykami i myślami, pomagając osiągnąć cele i zmiany życiowe. To metoda oparta na współpracy, relaksie i zrozumieniu siebie. To terapia z podświadomością tj. tą częścią umysłu, która w 95% odpowiada za Twoje schematy myślenia i działania. Stan transu hipnotycznego to naturalny stan naszego umysłu. To także stan wysokiej koncentracji na tym, co dzieje się wewnątrz Ciebie, na twoich emocjach i doświadczeniach. Pozwala na dotarcie do najgłębszych przyczyn Twojego niechcianego zachowania i przetransformowanie je u źródła problemu w takie, które będzie dla Ciebie wspierające. 

Jakie są największe zalety hipnozy i hipnoterapii?

– Skuteczność: Dzięki pracy na poziomie podświadomym, hipnoterapia adresuje korzenie problemów, co przyczynia się do trwałych rezultatów.
– Szybkość: W porównaniu z tradycyjną terapią, hipnoterapia często przynosi szybsze efekty, często wymagając zaledwie kilku sesji.
– Inteligencja emocjonalna: Hipnoterapia wspiera rozwój umiejętności radzenia sobie z emocjami.
– Rozwój świadomości: Poprzez hipnozę możliwe jest lepsze poznanie samego siebie i rozwój osobisty.
– Możliwości: Terapia hipnotyczna może być realizowana online lub stacjonarnie, co zwiększa jej dostępność.
– Wsparcie uzupełniające: Hipnoza może być doskonałym uzupełnieniem innych form terapii, wzmacniając efekty i przyspieszając powrót do zdrowia psychicznego

Psychoanaliza

38% skuteczności po 600 sesjach

Terapia behawioralna

72% skuteczności po 22 sesjach

Hipnoterapia

93% skuteczności po 6 sesjach

Ból, choroba, nałogi, lęki są oznaką traumy emocjonalnej wciąż aktywnej w ciele. Ciało używa bólu jako formy komunikacji, aby wskazać, że coś należy poprawić lub uzdrowić. Hipnoza pozwala w skuteczny sposób zniwelować przyczynę dolegliwości przez co uruchamiane są naturalne procesy samouzdrawiania organizmu.

W czym hipnoterapia może mi pomóc?

Spróbuj nie wyobrażać sobie, jakby to było zacząć życie bez:

 •  problemów z wagą, otyłością i zaburzeniami odżywiania,
 •  lęków, nerwicy i fobii (np. Klaustrofobia Arachnofobia, Agorafiobia, Nyktofobia),
 •  depresji i niskiego poczucia wartości,
 •  prokrastynacji (odkładanie na później),
 •  uzależnienia (np. papierosy, alkohol, narkotyki, pornografia i in.),
 •  wybuchów złości i gniewu, zachowania kompulsywne (np. podjadanie, obgryzanie paznokci, wyrywanie włosów),
 •  bezsenności,
 •  koszmarów,
 •  bruksizmu (nocne zgrzytanie zębami)
 •  jąkania,
 •  tików nerwowych,
 •  migreny, bólu (psychosomatyczny, chroniczny, fantomowy, menstruacyjny),
 •  syndromu jelita drażliwego,
 •  choroby autoimmunologicznej
 •  i wielu innych.

Zapewne podczas gdy patrzysz na ekran swojego urządzenia, zaczynasz się zastanawiać, jakby to było skutecznie i szybko pozbyć się swojego problemu. Czytasz ten tekst i jesteś coraz bardziej zainteresowany/a umówieniem się na hipnoterapię i doświadczaniem LEPSZEJ JAKOŚCI ŻYCIA i im dłużej o tym myślisz, tym bardziej chcesz to zrobić. Spróbuj tylko nie być ciekawy, w jakich obszarach rozwiąże Twój problem.